Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Havířov / Produktový konstruktér / technolog

Produktový konstruktér / technolog

Santarius s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici Produktový konstruktér / technolog. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr s ohodnocením od 35 000 do 50 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Santarius s.r.o. - sídlo, okres Karviná. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Další informace vám poskytne Martin Santarius, tel.: 731 158 337, e-mail: martinsantarius@spboarding.com.

Poznámka zaměstnavatele

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici PRODUKTOVÝ KONSTRUKTÉR / TECHNOLOG do naší moderní, rodinné firmy v Havířově, která se zabývá již přes 30 let výrobou sportovního vybavení a doplňků převážně zaměřených na vodní sporty. Firma své produkty vyváží téměř výhradně zahraničním odběratelům v Evropě, ale i jinde ve světě. www.spboarding.com

Jedná se o nabídku práce s možným nástupem ihned, na plný, nebo dočasně i částečný pracovní úvazek, na ranní pracovní směnu.

Pracovní pozice zahrnuje především práci s konstrukčními programy zaměřenými na 2D (DWG/DXF), ale také 3D (CAD/CAM) technické kreslení a modelaci, za účelem vývoje produktů, produktového designu, nástrojů, forem a jiných přípravků nezbytných pro výrobu daného produktu. Zpracování a dohled nad technologickým postupem výroby, tvorba výrobních rozpisek, kontrola dodržování technologické kázně výroby. Pomoc se zaváděním nových pracovních procesů, technologií a jejich následnou kontrolou. Práce s CNC frézkou, automatickými řezacími plottery a dalším moderním strojním zařízením naší výroby.

Uchazeč musí mít zkušenost s výrobním procesem z předešlého zaměstnání, ať už v jakémkoliv oboru výroby. Dále pak zkušenost s tvorbou 2D a 3D technických výkresů a modelů. Mít ochotu pracovat v kolektivu, být komunikativní, cílevědomí a energický a připravený se učit novým věcem a dovednostem. Hledáme aktivního člověka, který má snahu sám sebe zdokonalovat, nebojí se případných výzev a problému, ba naopak má snahu je řešit s cílem co nejlepšího výsledku, člověka, který nám časem pomůže svými nápady a šikovností firmu a naše produkty dále rozvíjet, tak ať se i nadále mohou řadit mezi absolutní světovou špičku, kde patří již dnes.

Vzhledem k tomu, že je naše společnost primárně orientována na zahraniční klientelu, je zde také možnost každodenně využít znalosti cizích jazyků, zejména angličtiny, ať už písemnou, tak i mluvenou formu pro komunikaci s našimi odběrateli, či dodavateli.

Vzhledem k poměrně originálnímu zaměření naší firmy, kdy je v Evropě pouze jeden další výrobce zaměřený na daný produkt, je práce velmi zajímavá, akční, kreativní a rozmanitá. Uchazeč o práci nemusí mít žádné dřívější zkušenosti s výrobou produktů pro vodní, nebo jiné sporty. V případě oboustranné spokojenosti rádi postupně vše vysvětlíme a zaučíme.

V případě zájmu, nebo pro více informací nás prosím kontaktujte.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Santarius s.r.o.
Místo výkonu práce: Havířov
Platové ohodnocení: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Martin Santarius
Telefon: 731 158 337
E-mail: martinsantarius@spboarding.com

Referenční číslo ÚP: 29519940743
Poslední aktualizace: 7. 6. 2024

Podobné pracovní nabídky

EKOMVO s.r.o. – Petřvald
19. 6. 2024 · 38 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 25. 6. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů