Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Havířov / Plánovač výroby / logistik výroby a výrobního procesu

Plánovač výroby / logistik výroby a výrobního procesu

Santarius s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici Plánovač výroby / logistik výroby a výrobního procesu. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr s ohodnocením od 35 000 do 50 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Santarius s.r.o. - sídlo, okres Karviná. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Další informace vám poskytne Martin Santarius, tel.: 731 158 337, e-mail: martinsantarius@spboarding.com.

Poznámka zaměstnavatele

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici PLÁNOVAČ VÝROBY (logistik / koordinátor výroby) do naší moderní, rodinné firmy v Havířově, která se zabývá již přes 30 let výrobou sportovního vybavení a doplňků převážně zaměřených na vodní sporty. Firma své produkty vyváží téměř výhradně zahraničním odběratelům v Evropě, ale i ve světě. www.spboarding.com

Jedná se o nabídku práce s možným nástupem ihned, na plný, nebo dočasně i částečný pracovní úvazek, na ranní pracovní směnu. Pracovní pozice zahrnuje především aktivní zapojení se do manuálního výrobního procesu, postupné seznámení se s našimi produkty, výrobními procesy, strojním zařízením, materiály a celkovou technologií výroby s tím, že uchazeč musí být schopen časem jednotlivé sekce výroby a výrobní procesy řídit, koordinovat a celkově jejich práci, součinnost a návaznost organizovat.

Uchazeč musí mít zkušenost s výrobním procesem a jeho celkovým, nebo alespoň částečným, řízením z předešlého zaměstnání, ať už v jakémkoliv oboru výroby. Dále zkušenost s prací s lidmi, jejich organizací, řízení a kontrolou. Mít ochotu pracovat v kolektivu, být komunikativní, cílevědomí a energický a připravený se učit novým věcem a dovednostem. Hledáme aktivního člověka, který má snahu sám sebe zdokonalovat, nebojí se případných výzev a problému, ba naopak má snahu je řešit s cílem co nejlepšího výsledku, člověka který nám časem pomůže svými nápady a šikovností firmu a naše produkty dále rozvíjet, tak ať se i nadále mohou řadit mezi absolutní světovou špičku, kde patří již dnes.

Vzhledem k tomu, že je naše společnost primárně orientována na zahraniční klientelu, je zde také možnost každodenně využít znalosti cizích jazyků, zejména angličtiny, ať už písemnou, tak i mluvenou formu pro komunikaci s našimi odběrateli, či dodavateli.

Vzhledem k poměrně originálnímu zaměření naší firmy, kdy je v Evropě pouze jeden další výrobce zaměřený na daný produkt, je práce velmi zajímavá, kreativní a rozmanitá. Uchazeč o práci nemusí mít žádné dřívější zkušenosti s výrobou produktů pro vodní, nebo jiné sporty. V případě oboustranné spokojenosti rádi postupně vše vysvětlíme a zaučíme.

V případě zájmu, nebo pro více informací nás prosím kontaktujte.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Santarius s.r.o.
Místo výkonu práce: Havířov
Platové ohodnocení: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Martin Santarius
Telefon: 731 158 337
E-mail: martinsantarius@spboarding.com

Referenční číslo ÚP: 29423540785
Poslední aktualizace: 22. 5. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 25. 6. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů