Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Bohumín / MANAŽER HR DEVELOPMENT

MANAŽER HR DEVELOPMENT

BONATRANS GROUP a.s. nabízí volné pracovní místo na pozici MANAŽER HR DEVELOPMENT. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.3.2022 s ohodnocením od 50 000 do 80 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je BONATRANS GROUP a.s., okres Karviná. Nástup možný od 1.4.2021. Další informace Vám poskytne Renáta Závěšická.

Zaměstnavatel: BONATRANS GROUP a.s.
Místo výkonu práce: Bohumín
Platové ohodnocení: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.4.2021 – 31.3.2022
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Hledáme novou posilu, která má prokazatelné zkušenosti s moderním náborem zaměstnanců na různé pozice, která se orientuje v ostatních HR procesech - adaptace, vzdělávání, hodnocení zaměstnanců, umí systematicky pracovat s talenty, ví, jak vyhledávat a podporovat potenciál v lidech, má zkušenosti s kompetencemi zaměstnanců, jejich monitoringem a vyhodnocováním, umí budovat rozvoj leadershipu v oblasti středního a vyššího managementu, umí aplikovat princip nástupnictví, příp. rotace zaměstnanců. Požadujeme: VŠ vzdělání s praxí v oblasti personálního řízení, velmi dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost reagovat na změny, samostatné rozhodování, proaktivní a systematický přístup k práci, schopnost si určit priority a nastavit plán realizace.

zodpovědná práce, na které závisí výkon společnosti, práce v mezinárodní dynamické společnosti, motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy, odborný růst a osobnostní rozvoj.

Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail

První kontakt

Kontaktní osoba: Renáta Závěšická
Telefon: 778 408 516
E-mail: kariera@ghh-bonatrans.com

Referenční číslo ÚP: 20827700709
Poslední aktualizace: 24.2.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 28.2.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů